קירות תמך מבית רדי-רוק

קירות תמך נבנים על גבי קרקע הררית, חולית או שטוחה לחלוטין. פיתוח תשתיות דורש מרחב, ותהליך יצירת מרחב שמיש מחייב לעתים קרובות הקמת קירות תמך. השאלה היא מי מספק את כל אותם קירות התמך הללו לשוק המקומי שלך?

האם באפשרותך להיות הספק הראשי באזור? מלאו את הטופס על מנת לקבל פרטים בנוגע לזכויות רישוי. לקבלת מידע

בדבר זכויות רישוי.

ענו על דרישות השוק על ידי אספקת המערכת של רדי-רוק


קירות לבנים

ייצוב קירות הלבנים של רדי-רוק מתבסס על משקלם של הבלוקים עצמם. קירות לבנים מספקים פתרון נוח לבניית קירות ללא צורך בחיזוק תוך מזעור השטח הנדרש לזכות מעבר והקטנת עומק חפירת היסודות.

קירות נושאים

הבלוקים החיוביים של רדי-רוק מאפשרים לך בנייה נוחה לגובה באמצעות מערכת החיבור אשר מונעת לחלוטין בעיות בהתאמה באמצעות רשת עוטפת פנימית.

קירות חופשיים ואביזרים נוספים

השיגו גימור מושלם לכל פרוייקט באמצעות בלוקים חופשיים תואמים או באמצעות אביזרים אחרים על מנת לאפשר מראה שלם. כל הבלוקים החופשיים והאביזרים מתאימים באופן מושלם לשאר הרכיבים במערכת הבנייה של רדי-רוק.

מידע נוסף על רדי-רוק


מהי הזדמנות העסקית? (EN)

כיצד מתנהל תהליך הייצור? (EN)

התפקיד שלך כמשווק מורשה


מכירות

המפתח להצלחה עם רדי-רוק הוא שכל יצרן יעסיק איש מכירות טכני אשר יתמקד ברדי-רוק, ואשר יוכל לנהל את המצגות. את הצעות המחיר, את הזמנות המערכת, וכן לספק סיוע בהתקנתה. רדי-רוק מצדה תספק הכשרהת כלים וליווי שיווקי על מנת לסייע לך להפוך לספק קירות התמך המוביל באזורך!

ייצור

בתור יצרן רדי-רוק, תייצר בעצמך את מוצרי רדי-רוק עבור השוק המקומי שלך! הדבר החשוב ביותר הוא הקפדה על הוראות הייצור העדכניות ביותר אשר מבטיחות את האמון במערכת על ידי כל לקוחות רדי-רוק מסביב לעולם. בקרה צמודה על מלאי הסחורה ועל משלוחים מהווה חלק משמעותי בתפקידך גם כן!

תפקידך בתור משווק מורשה


משאבים הנדסיים

רדי-רוק הוא מוצר הנדסי, וצוות המהנדסים שלנו ייצרו מגוון רחב של כלים ומשאבים אשר זמינים עבורך לצורך קידום המכירות של מוצרי המערכת השונים. צוות המהנדסים שלנו מגוייס אף הוא לצורך מחקר ופיתוח נוסף על מנת לשמור על רדי-רוק בקו החזית של בניית קירות תמך.

תמיכה במכירות ושיווק

על מנת להשיג חוזים, תצטרכו נתונים מצויינים על קונים אפשריים. רדי-רוק תסייע לכם בחבירה ליועצים עסקיים אשר יקנו לכם מידע נוסף לגבי מכירת המערכת ויסייעו לכם להקים שווקים בעלי ערך באיזור שלכם. בנוסף, תקבלו גישה לחומרים שיווקיים אשר ניתנים להתאמה על פי הצורך בנוגע לאופן בו יש לבצע את המיתוג המשותף עם רדי-רוק.

הכשרת רדי-רוק

הרשת העסקית של רדי-רוק כוללת 130 יצרנים בעלי ניסיון רב במכירת ועשיית מוצרי רדי-רוק. תוכלו להפגש עם יצרני רדי-רוק עמיתים בועידות מקומיות או בינלאומיות על מנת ללמוד אחד מן השני לגבי שיטות העבודה שפועלות, על אלו שלא, ועל האפשרויות לפיתוח עסקים חזקים.

פרוייקטי רדי-רוק באירופה, ניו-זילנד ודרום-קוריאה


מערכת קיר מבטון מזויין עבור Ocean Marina

יצרן: קבוצת CPM חודשיים לאחר השלמת הבנייה של קיר המרינה הזה היכו בבריטנה סופות עזות אשר הביאו להרס תשתיות רבות באזור. למרבה המזל המהנדסים בחרו לבנות את הנמל באמצעות מערכת רדי-רוק בחיבור חיובי (PC). הקיר עמד בפני הסופה באופן כה יעיל עד כדי כך שהוחלט לבצע שימוש במערכת לצורך בניית פרוייקטים נוספים ברחבי העיר.

תיקון כבישים בניו-זילנד

מיקום: גיסבורן, ניו-זילנד יצרן: דוראקריט לאחר שסופה קשה גרמה לנזקים משמעותיים לכביש החוף בגיסבורן, ניו-זילנד, הוחלט לבנות קיר לבנים מסוג רדי-רוק אשר יתפקד כחומת מגן עבור המישור. המהנדסים הניחו את החומרים מאחורי הקיר על מנת למלא את האיזור הפגוע ולהחזיר את היציבות למישור החוף. הקיר הגיע לגובה של 6.4 מ' ונבנה תוך עשרה ימים בסך הכל.

פארק השעשועים ביונגסן

מיקום: סיאול, דרום-קוריאה יצרן: סקוגאו לאחר קריסתו של קיר לבנים מסורתי , דבר אשר איים על כביש הגישה ועל רחבת השעשועים ביונגסן, חברת ההנדסה והבנייה Daewoo נאלצה למצוא פתרון מיידי ועמיד לבעיה. מערכת קיר הלבנים ש רדי-רוק נבחרה בשל פשטות הבנייה שלה, בשל העובדה שהיא דורשת חפירת יסודות מינמלית וכן בשל האסתטיקה של אבן Ledgestone, אשר השתלבה באופן מיטבי עם הקירות הקיימים בסביבה.

WHAT ARE OTHER MANUFACTURERS SAYING ABOUT REDI-ROCK?


  • מהי אומרים יצרנים אחרים על רדי-רוק? מעל 130 יצרנים בארה"ב, קנדה, אנגליה, צפון אירלנד, ספרד, אוסטרליה, ניו זילנד, רוסיה, צרפת, אלג'יריה וקוריאה החליטו להוסיף את מערכת רדי-רוק לרשימת המוצרים שלהם. הקשיבו למה שיש להם לומר אודות הסיבות לכך שגם הם בחרו ברדי-רוק וכיצד העסקים שלהם מרוויחים מכך.

"בחנתי מערכות אחרות לבנייה בבלוקים, אך לבסוף בחרתי ברדי-רוק משום שהיא אפשרה לי להציע ללקוחות משהו חדש לחלוטין בצרפת. על ידי השגת רשיון, רכשנו את המסמכים הטכניים הדרושים על מנת לסייע ללקוחות לפשט את תהליך עיצוב והקמת הקירות שלהם. ביכולתינו לענות על כל השאלות שלהם ועל כל צרכיהם" וינסנט לאשו

בעל חברת לאשו בטון
בריב לה גאייה, צרפת

"בניו-זילנד, מערכות מסורתיות עושות שימוש בעץ, אבן, אבן טבעית, וגביון. אך אנשים מתחילים לראות את היתרונות של רדי-רוק ולהפנים את העובדה שהבנייה באמצעותה מהירה יור, טובה יותר ויפה יותר. אלה עובדות שעמדו במבחן הנסיון, זה בדוק, אנחנו מרוצים מאוד מן השימוש במערכת, הטכנולוגיה נהדרת והיא מספקת פתרונות יעילים במיוחד"

דייוויד הפבורן נציג המכירות של חברת Duracrete ניו-זילנד

בדבר זכויות רישוי.