Vytvářejte prefabrikované bloky Redi-Rock


Zásobujte svůj trh opěrnými stěnami Redi-Rock

Opěrné stěny se budují, ať už žijete v horách, na pobřeží či na místě plochém jak palačinka. Rozvoj infrastruktury vyžaduje prostor a vytváření využitelného prostoru často vyžaduje opěrné zdi. Otázkou je – kdo poskytuje tato řešení opěrných stěn na vašem trhu?

Myslíte, že byste to mohli být vy? Vyplňte formulář a získáte podrobnosti o licencích.

Získejte podrobnosti o licencích

Uspokojte poptávku trhu nabídkou systému Redi-Rock


Gravitační stěny

Gravitační stěny Redi-Rock spoléhají na hmotnost bloku, která zadržuje zeminu. Gravitační opěrné stěny vám dávají možnost poskytnout řešení, které nevyžaduje vyztužování, minimalizuje vlastnická práva třetích osob a snižuje množství potřebných výkopů.

Zpevněné stěny

Bloky Redi-Rock Positive Connection umožňují budovat ještě vyšší stěny pomocí systému, v němž prakticky nemůže dojít ke špatnému spojení, protože mřížka prochází přímo blokem.

Volně stojící stěny a příslušenství

Dokončete jakýkoli projekt s volně stojícími bloky nebo doplňky, které nabízejí dokonalý vzhled. Všechny volně stojící bloky a příslušenství skvěle zapadnou ke zbytku bloků v systému Redi-Rock.

Více informací o Redi-Rock


Jaká je obchodní příležitost? (EN)

Jaký je výrobní proces? (EN)

Vaše role jako držitele licence


Prodej

Klíčem k úspěchu s Redi-Rock je, aby měl každý výrobce specializovaného technického prodejce, který se zaměřuje na Redi-Rock a zpracovává prezentace, cenové nabídky a poskytuje pomoc při instalaci. Redi-Rock pak poskytne školení, nástroje a marketingovou podporu, které vám umožní stát se respektovaným specialistou na opěrné stěny ve vašem regionu!

Výroba

Jako výrobce Redi-Rock vyrábíte produkty Redi-Rock pro svůj místní trh! Důležité je, aby vaše výrobky Redi-Rock splňovaly nejnovější specifikace a zákazníci po celém světě tak měli v Redi-Rock důvěru. Klíčovou součástí vaší role jsou i skladové zásoby a dodání!

Vaše role jako poskytovatele licence


Inženýrské zdroje

Redi-Rock je stavařský produkt a stavařský tým vytvořil robustní sadu nástrojů a zdrojů, které vám pomohou Redi-Rock propagovat a prodávat. Náš inženýrský tým se také zabývá výzkumem a vývojem, aby udržel Redi-Rock na špici inovací.

Podpora prodeje a marketing

Stavební projekty potřebujete kvalitní vedení. Redi-Rock se stane vaším partnerem jako obchodní konzultant, který vám pomůže dozvědět se více o prodeji produktů Redi-Rock a pomůže vám vytvořit ve vašem regionu výnosné trhy. Budete mít také přístup k marketingovým materiálům, které si můžete přizpůsobit, a také pokynům, jak s Redi-Rock efektivně spolupracovat.

Redi-Rock školení

Síť Redi-Rock zahrnuje 130 výrobců, kteří mají dlouholeté zkušeností s prodejem a výrobou produktů Redi-Rock. Seznamte se s dalšími výrobci na různých regionálních nebo mezinárodních setkáních, abyste si navzájem vyměnili zkušenosti o tom, co funguje, co nefunguje a jak budovat silnější byznys.

Projekty Redi-Rock v Evropě, na Novém Zélandu a Jižní Koreji


PC systémová stěna pro Ocean Marina

Umístění: Rhyl, Severní Wales, Velká Británie

Výrobce: CPM Group

Dva měsíce po dokončení stavby postihly Británii velké bouře, které zničily okolní infrastrukturu. Inženýři navrhli přístav se systémem Redi-Rock Positive Connection (PC) a stěna odolávala bouři tak dobře, že Redi-Rock byl použit na další projekty po celém městě.

Silniční opravy na Novém Zélandě

Umístění: Gisborne, Nový Zéland

Výrobce: Duracrete

Poté, co bouře odnesla část silnice v Gisborne na Novém Zélandu, byla vybudována gravitační stěna Redi-Rock jako výztuž pro vymývaný svah a skalní útvar. Technici umístili materiál za zeď, aby vyplnili erodovanou oblast a vrátili pobřeží stabilitu. Stěna dosáhla výšky 6,4 metru a byla instalována za 10 dní.

Hřiště v parku Yongsan City

Umístění: Soul, Jižní Korea

Výrobce: Sekogeo

Když došlo ke zhroucení tradiční kamenné stěny, která ohrožovala stávající hřiště a vozovku, musela společnost Daewoo Engineering & Construction přijít s okamžitým a zároveň dlouhodobým řešením. Gravitační systém Redi-Rock byl vybrán, protože se rychle instaluje, vyžaduje minimální výkopové práce a estetická struktura Ledgestonu se hodí ke stávajícím stěnám v okolí.

Co říkají ostatní výrobci o společnosti Redi-Rock?


Více než 130 výrobců ve Spojených státech, Kanadě, Anglii, Severním Irsku, Španělsku, Austrálii, Novém Zélandu, Rusku, Francii, Alžírsku a Korejské republice se rozhodlo přidat produkty Redi-Rock do svého portfolia. Vyslechněte si jejich důvody výběru Redi-Rock a přínosy pro jejich podnikání.

“Díval jsem se na jiné velké blokové tvářecí systémy, ale zvolil jsem Redi-Rock, protože mi dovolil nabídnout ve Francii něco zcela nového. Díky licenci máme potřebnou technickou dokumentaci, abychom našim zákazníkům zjednodušili budování stěn. Umožňuje nám odpovídat na jejich otázky a uspokojovat jejich potřeby”

Vincent Lachaux Vlastník Lachaux Beton Brive la Gaillarde, Francie

"Na Novém Zélandu do tradičního systému patří dřevo, přírodní kámen a gabionové stěny... Ale lidé začínají spatřovat výhody Redi-Rock v tom, jak může být mnohem rychlejší, lepší a lépe vypadající. Všechno je vyzkoušené, pravdivé a dokázané. Můžeme být v klidu a spolehnout se. Skvělý je i software a je to celkově velice praktické řešení."

David Hepburn Obchodní zástupce pro Duracrete Nový Zéland

Získejte podrobnosti o licencích