Produkcja bloków prefabrykowanych Redi-Rock


Zaopatruj na swój rynek w mury oporowe Redi-Rock

Mury oporowe budowane są niezależnie od tego, czy mieszkasz w górach, na wybrzeżu, czy na terenie płaskim jak stół, Budowanie infrastruktury wymaga przestrzeni, a tworzenie przestrzeni użytkowej często wymaga murów oporowych. Powstaje pytanie: kto dostarcza te mury oporowe na Twój rynek?

Czy nie sądzisz, że to Ty możesz ich dostawcą? Wypełnij formularz, aby otrzymać informacji na temat udzielania licencji.

Uzyskaj szczegółowe informacje o udzielaniu licencji

Sprostaj popytowi na swoim rynku, dostarczając system Redi-Rock


Mury masywne

Mury masywne Redi-Rock wykorzystują masę bloków do utrzymania ziemi. Masywne mury oporowe to rozwiązanie, które nie wymaga wzmocnienia, minimalizuje rozmiar pasa drogowego i zmniejsza ilość niezbędnych wykopów.

Mury zbrojone

Redi-Rock Positive Blocks Connection pozwalają budować jeszcze wyższe mmury z wykorzystaniem systemu, którego połączenia nie mogą zostać uszkodzone, ponieważ przez blok przechodzi siatka.

Mury wolnostojące i akcesoria

Wykańczaj każdy projekt koordynując bloki wolnostojące lub akcesoria, aby zaoferować pełną konstrukcję. Wszystkie bloki wolnostojące i akcesoria idealnie pasują do pozostałych bloków systemu Redi-Rock.

Więcej informacji o Redi-Rock


Jakie są możliwości biznesowe? (EN)

Jak przebiega proces produkcji? (EN)

Twoja rola jako licencjobiorcy


Sprzedaż

Kluczem do sukcesu dzięki korzystaniu z ofert Redi-Rock jest posiadanie przez każdego producenta specjalnego pracownika działu sprzedaży, który zajmuje się tylko produktami Redi-Rock i przedstawia prezentacje, wyceny, przedmiary i pomocą podczas montażu. Redi-Rock zapewni szkolenia, narzędzia i wsparcie marketingowe, które pomogą Ci stać się przewodnikiem po murach oporowych w Twojej okolicy!

Produkcja

Jako producent Redi-Rock wytwarzasz produkty Redi-Rock na swój lokalny rynek! Ważne jest to, że Twoje produkty Redi-Rock spełniają wymogi najnowszych danych technicznych, aby klienci na całym świecie mieli zaufanie do efektywności produktów Redi-Rock. Zapasy i dostawa to także kluczowa część twojej roli!

Nasza rola jako licencjodawcy


Zasoby techniczne

Redi-Rock jest produktem inżynieryjnym i zespół inżynierów opracował solidny zestaw narzędzi oraz zasobów, które pomogą Ci promować i sprzedawać produkty Redi-Rock. Zespół inżynierów odgrywa także ważną rolę w ciągłych pracach badawczo-rozwojowych, aby utrzymać Redi-Rock miejsce w czołówce innowacyjnych firm w dziedzinie murów oporowych.

Pomoc w sprzedaży i marketingu

Aby realizować projekty, potrzebujesz świetnych przyszłych nabywców. Redi-Rock połączy Cię z konsultantem biznesowym, żebyś dowiedział się więcej o dziale sprzedaży Redi-Rock i pomóc w ustaleniu cennych rynków w Twojej okolicy. Będziesz mieć także dostęp do materiałów marketingowych, które możesz dostosować do swoich potrzeb, a także do wskazówek dotyczących skutecznej współpracy z Redi-Rock.

Szkolenie oferowane przez Redi-Rock

Sieć Redi-Rock to 130 producentów, którzy mają duże doświadczenie w sprzedaży i wytwarzaniu produktów Redi-Rock. Spotykaj się z innymi producentami na różnych spotkaniach regionalnych lub międzynarodowych, aby dowiedzieć się od siebie wzajemnie co działa, co nie działa i jak rozwijać oraz wzmacniać firmę.

Projekty Redi-Rock w Europie, Nowej Zelandii i Korei Południowej


Mur systemu PC dla Ocean Marina

Lokalizacja: Rhyl, North Wales, Wielka Brytania

Producent: CPM Group

Dwa miesiące po zakończeniu budowy tego muru mariny potężne sztormy zmiażdżyły uderzyły w Wielką Brytanię, całkowicie niszcząc pobliską infrastrukturę. Inżynierowie zaprojektowali port korzystając z systemu Redi-Rock Positive Connection (PC) i mur został tak zachował się tak dobrze, że ten system Redi-Rock wykorzystano w innych projektach w całym mieście.

Naprawa drogi w Nowej Zelandii

Lokalizacja: Gisborne, Nowa Zelandia

Producent: Duracrete

Gdy sztorm zmył część drogi w Gisborne, w Nowej Zelandii, zbudowano mur grawitacyjny Redi-Rock, aby działał jak zbroja dla wymytego zbocza i skał. Monterzy umieścili materiał za ścianą, aby wypełnić zerodowane miejsca i przywrócić stabilność linii brzegowej. Mur ma wysokość 6,4 metra i zamontowano go w ciągu 10 dni.

Plac zabaw Yongsan City Park

Lokalizacja: Seul, Korea Południowa

Producent: SEKOGEO

Kiedy zawalił się tradycyjny mur kamienny, zagrażając istniejącemu placowi zabaw i drodze, firma Daewoo Engineering & Construction musiała opracować natychmiastowe, ale trwałe rozwiązanie. Wybrano system muru grawitacyjnego Redi-Rock, ponieważ jego montaż jest szybki, wymaga wykonania jedynie minimalnego wykopu, a estetyka tekstury przypominającej kamień dekoracyjny układany bez zaprawy dobrze się wtapia w istniejące pobliskie mury.

Co mówią inni producenci o Redi-Rock?


Ponad 130 producentów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Anglii, Irlandii Północnej, Hiszpanii, Australii, Nowej Zelandii, Rosji, Francji, Algierii i Korei zdecydowało się dodać Redi-Rock do swojej oferty produktowej. Posłuchaj, co mają do powiedzenia o tym, dlaczego wybrali Redi-Rock i jak korzystają na tym ich firmy.

“Obejrzałem inne duże systemy formowania bloków, ale wybrałem Redi-Rock, ponieważ pozwoliło mi to zaoferować coś zupełnie nowego we Francji. Dzięki licencji mamy dokumentację techniczną potrzebną nam do uproszczenia projektowania murów przez naszych klientów. Pozwala nam to odpowiadać na ich pytania i zaspokajać ich potrzeby.”

Vincent Lachaux Właściciel Lachaux Beton Brive la Gaillarde, Francja

"W Nowej Zelandii tradycyjnymi systemami są drewno, kamienie zwornikowe, naturalna skała i mury wzmacniane koszami..., ale ludzie zaczynają dostrzegać zalety systemów Redi-Rock, ponieważ można je montować o wiele szybciej, lepiej i mury wyglądają lepiej. Jest to system wypróbowany i prawdziwy, jest sprawdzony, mamy spokój, oprogramowanie jest świetne i jest on bardzo praktycznym rozwiązaniem."

David Hepburn Przedstawiciel Handlowy Duracrete Nowa Zelandia

Uzyskaj szczególowe informacje o udzielaniu licencji